Ödemenizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile veya banka hesaplarımıza eft ile yapabilirsiniz. Eft bilgilerimiz için atölyelerimizi satın alırken ödeme tipi olarak banka havalesi alanını seçmelisiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparken vade farkı ile taksit imkanı bulunmaktadır.
Maker Çocuk atölyelerinde 5-7, 7-10 ve 11-14 yaş grupları bulunmaktadır. Yaş gruplarımızın yapabilirlik seviyelerine göre atölyeler düzenlemekteyiz.
Online ödeme sistemimiz üzerinden ödemenizi gerçekleştirmenizi takiben kesin kaydınız yapılır.
Maalesef servisimiz bulunmuyor. Ancak önceden haber verip çocuğunuzu 09:30'dan sonra atölyemize bırakabilirsiniz.
Adresimiz 4.Levent ile Sanayi Mahallesi Metro durakları arasında, cadde üzerinde, Bilek Hotel yanında, yaya üst geçidinin hemen önündeki Büyükdere İş Merkezi'dir. Altında Altınyıldız Mağazası bulunmaktadır. 5. Kat'ta, Platform Istanbul ortak çalışma ve inovasyon alanındadır. Ulaşım toplu taşıma ile çok kolay bir şekilde yapılabilir. Araç ile gelirseniz Eski Büyükdere Caddesi(yanyol) üzerindeki IsPark alanlarına ya da sokağımızdaki (Behçet Sokak) otoparka aracınızı park edebilirsiniz.
Bize her zaman [email protected] veya iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızda da sık sık bilgilendirme yapıyoruz. Takip edebilirsiniz.
×