Maker Çocuk olarak çocuklara üretim kültürünü kazandırmak için pek çok farklı atölyemiz, etkinliğimiz ve hizmetimiz bulunmakta. Ancak bunlardan hem bizim hem de müşterilerimizin en sevdiğimiz Maker Day’ler!

Maker Day’ler bir günlük yoğun maker atölyeleri yaptığımız etkinliklerimiz. Okullarda, AVM’lerde, dernek çatıları altında, şirketlerin sosyal sorumluluk ya da kendi çalışanlarına yaptıkları etkinliklerde Maker Day uygulaması yapabiliyoruz.

Maker Day maker hareketi kültürünü anlatarak başlıyor. Kısa seminerler sonrası çocuklar 8-12 kişilik gruplar yapılarak 3-4 paralel grup yaklaşık 2 saatlik atölyelere başlıyorlar. Bunu 2 ya da 3 tekrar yaparak günde 100’e yakın çocuk ile beraber 3 boyutlu yazıcılar, arduino, root atölyeleri ve kodlama etkinlikleri yapıyoruz. En son Doğa Okulları ile beraber yaptığımız etkinliğimizde 100’e yakın çocuk açık havada bu etkinliklere katıldı. Hem doğanın içinde, hem de üretim yaparak keyifli anlar yaşadılar. AVM’lerde de oldukça yüksek talep gören bu etkinliğimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz!

Etkinliklerimizden İlk Siz Haberdar Olun!

Email listemize kayıt olarak etkinliklerimizden ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Başaralı bir şekilde abone oldunuz.

×