0 (552) 205 81 25 [email protected]

Maker Hareketi’ni çocuklarda yaygınlaştırmak amacı ile yola çıkalı henüz 6 ay ancak oldu ama, olan gelişmeler hayal ettiğimizden daha pozitif ilerliyor. Çocuklar için onlarca farklı atölye ile, sabun yapmaktan, internete bağlı cihaz yapmaya kadar farklı üretim yeteneklerini ortaya çıkararak, proje üreten, yapan bir nesile yardımcı olmaya çalışıyoruz. 1000. çocuğumuza verdiğimiz atölye ile daha da heyecanlandık ve bu heyacana ek bir de güzel haber geldi:

Türkiye’nin en popüler girişim ve teknoloji portali Webrazzi’de Maker Çocuk haberi yayınlandı. Büyük düşünüp, küçük başlayan ve hızla büyüyen Maker Çocuk, artık Türkiye’nin hızlı büyüyen girişimleri arasında. Öncelikli olarak ticari kaygı ile yola çıkmayıp, hem sosyal yönümüzü devamlı aktif tutarak, hem de yaptığımız işin eğitim ve üretime yönelik olması.

Her geçen gün heyecanımıza heyecan ve motivasyon katıyor. Türkiye için üreten nesli oluşturma yolundaki en büyük adım olan Maker Çocuk, daha da ileriye, daha da hızlı gitmeye devam edecektir. Haydi, #sendeyap!

Etkinliklerimizden İlk Siz Haberdar Olun!

Email listemize kayıt olarak etkinliklerimizden ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Başaralı bir şekilde abone oldunuz.

×