0 (552) 205 81 25 [email protected]

İLTEK Günleri 2006 yılında İletişim ve Bilişim Teknolojileri Günleri olarak yola çıkan; ilerleyen yıllarda yine İletişim, Bilişim ve Telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere teknolojiyi bir bütün olarak mercek altına almayı, ulusal ve uluslararası alandaki teknolojik gelişmeleri aktarmanın yanı sıra, teknik eğitimler, paneller ve stant alanları sayesinde katılımcıların teknolojiyle iç içe olacakları bir ortam amaçlayan bir program. Her sene kazandığı tecrübeler ile daha da profesyonelleşerek, sanayi, akademisyen ve öğrenci buluşmasını sağlayarak sektörün gözde etkinliklerinden biri haline geldi.

Istanbul MakerLab, Makers Türkiye ve Maker Çocuk olarak Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından bu sene 11.si düzenlenen İLTEK Günleri’nin Maker Fuarı Destekçileri arasında bulunduk. Standımızda katılımcılarla iletişim kurduk ve içeriklerimizi paylaştık.

Maker Paneli etkinliğinde Makers Türkiye kurucusu Ongun Tan’ın moderatörlüğünde Katı Hal Arge Kurucusu Ahmet Alpat, ING Bank Android Geliştiricisi Muharrem Taç ve Terakki Vakfı Okullarında Maker Hareketi üzerine öğrencileriyle çalışmalar yapan Ziya Bahtiyar buluştu. Yaklaşık 400 kişilik bir katılımla geçen bu panelde, konuşmacılar kendi hikayelerini anlattı.

Esprili ve eğlenceli geçen bu sohbette hem izleyiciler hem de konuşmacılar keyifli vakit geçirdi. Özellikle Maker Hareketinin amatör ruhu ile sürdürülebilirlik noktaları vurgulandı. Konuşmacılar ile birlikte moderatör Ongun Tan’a da IEEE ekibi tarafından ödül de verildi.

Etkinliklerimizden İlk Siz Haberdar Olun!

Email listemize kayıt olarak etkinliklerimizden ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Başaralı bir şekilde abone oldunuz.

×