Biz Kimiz?

Düşün, Tasarla, Sen de Yap!


Çocuklara yeni nesil üretim araçlarını ve üretme kültürünü öğretmek için Mayıs 2015'te kurulduk. Kurulduğumuz günden beri 10000'den fazla çocuk ve 1000'den fazla yetişkin, öğretmen ve eğitimene maker hareketini ve maker hareketine dair araçların kullanımını öğrettik. İçerisinden kısa zamanda onlarca proje çıkan atölyemiz Maker Atölye'de devamlı olarak atölyeler yapıyoruz.

Ekibimiz farklı disiplinlerden oluşan, değişim ve farklılık yaratmak isteyen bir takım. Aramızda Bilgisayar Öğretmenleri de var, Elektronik Mühendisler de, tasarımcılar da. Böylece biz de birbirimizden öğrenerek öğretebiliyor, çocuklara farklı bakış açıları kazandırabiliyoruz.


Bizi daha yakından tanımak için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımıza göz atabilir, Haberler kısmında yaptıklarımızdan bazı anektodları okuyabilir ve yüzyüze görüşme için her zaman atölyemize uğrayabilirsiniz. Gelmeden randevu almayı unutmayın :)

İletişim Bilgileri

Düşün Tasarla, Sen de Yap!

Platform Istanbul
Eski Büyükdere Cd. Behçet Sk.
Büyükdere İş Merkezi, 5.Kat
4.Levent, Istanbul

Telefon: 0552 205 8125

Salı – Pazar
9.00 – 18.00

Nasıl Gidilir?

Adres Tarifi 4. Levent ile Sanayi Mh. metro durakları arasındaki Bilek Hotel'in yanı. Altınyıldız Mağazasının üstü.
Toplu Taşıma 4.Levent Metrosu ile Sanayi Mahallesi Metrosu arasında. İkisine de yaklaşık 4dk yürüyüş mesafesinde. Sanayi Mahallesi IETT durağı hemen önünde.
Araba ile Tavsiye etmiyoruz ama hemen önümüzdeki caddede Ispark, sokağımızın sonunda bir otopark bulunmaktadır.

İletişim

Düşün, Tasarla, Sen de Yap!

×